Strona Główna

Zapraszamy na wirtualną Galę Laureatów 6.06.2020 o godz. 11:30 w tym miejscu.

Podczas gali zostaną też podane informacje dotyczące sposobu i miejsca odbióru nagród. Lista laureatów - poniżej. Gratulujemy!

(nagród nie przesyłamy!)

MECENASI KONKURSÓW

LAUREACI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW "WĘDRÓWKI SZLAKIEM WARTOŚCI" 2020

KONKURS LITERACKI

Szkoły podstawowe, kl. IV-VI

Poezja

Miejsce I Pawel Szewczyk, ZSP, Czarny Bór

Miejsce II Zuzanna Mazurek, SP 109, Wrocław

Miejsce III Wojciech Idzik, SP 68, Wrocław

Wyróżnienie Karolina Lankamer, SP 68, Wrocław

Proza

Miejsce I Zuzanna Kliber, SP 36, Wrocław

Miejsce II Jagoda Lewandowska, SP 73, Wrocław

Miejsce III Aleksandra Marciniuk, SP 20, Wrocław

Wyróżnienie Zuzanna Lubczyńska, SP 20, Wrocław

Szkoły podstawowe, kl. VII-VIII

Poezja

Miejsce I Julian Wiewiór, SP 29, Wrocław

Miejsce II Olga Piwkowska, SP 68, Wrocław

Miejsce III Amelia Omińska, SP 3, Polkowice

Miejsce III Emilia Wojdyło, SP 71, Wrocław

Proza

Miejsce I Maja Lewandowska, SP 73, Wrocław

Miejsce II Jagoda Brzóska, SP 20, Wrocław

Miejsce III Karolina Bieńko, SP 36, Wrocław

Miejsce III Nala Piwko, SP 36, Wrocław

Miejsce III Natalia Wituszyńska, SP 6, Oława

Szkoły ponadpodstawowe

Poezja

Miejsce I Milena Klimek, LO II, Bolesławiec

Miejsce II Julia Kuczkowiak, ZSE, Głogów

Miejsce III nie przydzielono

Proza

Miejsce I Justyna Czuchrij, LO X, Wrocław

Miejsce II Nadia Maziarz, LO II, Bolesławiec

Miejsce II Amelia Maj, LO XIV, Wrocław

Miejsce III Weronika Radzińska, LO II, Bolesławiec

Wyróżnienie Sabina Ozga, LO II, Bolesławiec

KONKURS MULTIMEDIALNY

Grupa I

Miejsce I Angelina Moreira, SP 30, Wrocław

Miejsce I Michał Hołówka, SP 6, Oława

Miejsce I Norbert Kozioł, SP 29, Wrocław

Miejsce I Mateusz Prędki, SP 8, Wrocław

Miejsce II Iga Tomala, SP 83, Wrocław

Miejsce II Łukasz Wojtaszyn, SP 29, Wrocław

Miejsce II Igor Bulatović, SP 29, Wrocław

Miejsce III Emilia Zychowicz, SP 6, Oława

Miejsce III Julia Kuc, SP 83, Wrocław

Wyróżnienie Adrian Wachowicz, SP 68, Wrocław

KONKURS PLASTYCZNY

Grupa I

Miejsce I Antonina Spanier, SP 7, Kłodzko

Miejsce II Dominika Bednarska, SP 7, Kłodzko

Miejsce III Zuzanna Busz, ZSP 18, Wrocław

Grupa II

Miejsce I Zuzanna Ratowska, Legnica

Miejsce II Antoni Cholajda, SP 8, Oława

Miejsce III Martyna Moskal, ZSP 18, Wrocław

Grupa III

Miejsce I nie przydzielono

Miejsce II Zuzanna Mazurek, SP 109, Wrocław

Miejsce III nie przydzielono

Grupa IV

Miejsce I Aleksandra Mróz, SP 8, Wrocław

Miejsce II Antoni Hawałej, SP 29, Wrocław

Miejsce III Marta Jakubczyńska, SP 68, Wrocław

Miejsce III Kornelia Kołodziej, NSP, Przerzeczyn

Grupa V

Miejsce I  Justyna Pietrzyk, Jelenia Góra

Miejsce II Julia Worot, Wrocław

Miejsce III nie przydzielono

Zielonej Metamorfozie dziękujemy za wsparcie!


KONKURS FILMOWO-FOTOGRAFICZNY

Fotografia

Miejsce I Julia Kuczkowiak, ZSE, Głogów

Miejsce I Mikołaj Lewandowski, SP 63, Wrocław

Miejsce II nie przydzielono

Miejsce III Karolina Jędrzejczyk, SP Kryniczno

Miejsce III Mateusz Prędki, SP 8, Wrocław

Film

Miejsce I Julian Wiewiór, SP 29, Wrocław

Miejsce II Nikola Urbańska, SP 83, Wrocław

Miejsce III nie przydzielono

KONKURS RECYTATORSKI

Grupa I, SP - kl. IV-VI

Poezja

Miejsce I Zuzanna Mazurek, SP 109, Wrocław

Miejsce II Jagoda Lewandowska, SP 73, Wrocław

Miejsce III nie przydzielono

Proza

Miejsce I Mateusz Kępski, ZS nr 9, Wrocław

Miejsce II Apolonia Włodarczyk, ZS nr 9, Wrocław

Miejsce III Nie przydzielono

Grupa II, SP - kl. VII-VIII

Poezja

Miejsce I Natalia Wituszyńska, SP 6, Oława

Miejsce II Emilia Zychowicz, SP 6, Oława

Miejsce III Daniel Świtalski, SP 29, Wrocław

Proza

Miejsce I Katarzyna Miszczak, SP 6, Oława

Miejsce II Maja Lewandowska, SP 73, Wrocław

Miejsce III Maja Kowalska, SP 6, Oława

Szkoły ponadpodstawowe (laureaci II i III miejsc odebrali nagrody w dniu konkursu)

Recytacja

Miejsce I Sara Szafrańska, LO XII, Wrocław

Miejsce II Wiktoria Grabowiec, LO nr VIII, Wrocław

Miejsce III Jakub Jagielski, LO nr XVII, Wrocław

Wyróżnienie Zofia Popadeńczuk, LO XVII, Wrocław

Poezja śpiewana

Miejsce I Katarzyna Gadomska, LO XVII, Wrocław

Miejsce II Paulina Żelezik, LO III, Wrocław

Miejsce III nie przyznano

Wyróżnienie Emilia Tomaszewska, LO XVII, Wrocław

Wyróżnienie Kinga Kopczyńska, LO VIII, Wrocław

KONKURS DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Miejsce I KBeata Wiatrowska, "Kartka z podróży"

Miejsce I Żaneta Kowalskao "Na szlaku",

Miejsce I Adam Nadolskii "Pielgrzym",

Miejsce II Katarzyna Mierzwiak, "Drzewo 11"

Miejsce II Michal Woźniak, "Maska afrykańska"

Miejsce III Maciej Dzimira, "Bazylika 5"

Miejsce III Tomasz Różak, "Aloes 19"

KONKURS "DOLNY ŚLĄSK - CUDA NATURY O ARCHITEKTURY"

Miejsce I Magdalena Masternak, SP nr 9, Wrocław

Miejsce I Agata Radomska, SP 71, Wrocław

Miejsce I Marcel Sobiechowski (prezentacja - nagroda specjalna), SP im. Św. Franciszka, Legnica

Miejsce I Magdalena Masternak (prezentacja - nagroda specjalna), SP nr 9, Wrocław

Miejsce I Julia Kożuch (prezentacja - nagroda specjalna), ZSP, Czarny Bór

Miejsce II Emilia Zychowicz, SP nr 6, Oława

Miejsce II Marcel Sobiechowski, SP im. Św. Franciszka, Legnica

Miejsce II Filip Wodzicki, SP nr 9, Wrocław

Miejsce II Zuzanna Kołodyńska, SP nr 72, Wrocław

Miejsce II Emilia Zychowicz (prezentacja - nagroda specjalna), SP nr 6, Oława

Miejsce II Hanna Kozań (prezentacja - nagroda specjalna), ZSP, Czarny Bór

Miejsce II Zuzanna Pastuszak (prezentacja - nagroda specjalna), SP nr 29, Wrocław

Miejsce III Przemysław Pasternak, SP nr 9, Wrocław

Miejsce III Apolonia Sowa, SP 71, Wrocław

Miejsce III Oliwia Kurasińska, SP nr 5, Dzierżoniów

Miejsce III Zuzanna Banasiak, SP nr 10, Jelenia Góra

Miejsce III Magdalena Hołyńska, SP 72, Wrocław

Miejsce III Kacper Kamiński, SP 71, Wrocław

Miejsce III Magdalena Borowska (prezentacja - nagroda specjalna), ZSP Czarny Bór

Miejsce III Zuzanna Banasiak (prezentacja - nagroda specjalna), SP 10, Jelenia Góra

Miejsce III Aleksandra Piech (prezentacja - nagroda specjalna), SP 71, Wrocław

Miejsce III Przemysław Pasternak (prezentacja - nagroda specjalna), SP 9, Wrocław

Miejsce III Agata Radomska (prezentacja - nagroda specjalna), SP 71, Wrocław