Strona Główna Archiwum 2011 Laureaci konkursów edukacyjnych

WSZYSTKIM LAUREATOM GRATULUJEMY!

Tych, którzy nie otrzymali nagród po konkursach w ZS nr 9 oraz LO nr X, zapraszamy serdecznie na Galę Laureatów do Audytorium Regionalnego Centrum Turystyki Biznesowej przy Hali Stulecia dnia 9 października 2011 na godz. 16.30.

Gala Rozpocznie się o 17.00. Występy laureatów pierwszych miejsc według planu podanego 8.10.2011 na naszej stronie.

Zapraszamy serdecznie laureatów, ich rodziny i przyjaciół.

Ze względu na fakt, iż laureatami konkursu literackiego i recytatorskiego na poziomie ponadgimnazjalnym byli w większości uczniowie LO X, gdzie konkurs się odbył, nagrody książkowe za II oraz III miejsca zostały wręczone bezpośrednio po konkursie. Laureatów II oraz III miejsc w tej kategorii, zgodnie z regulaminem, serdecznie zapraszamy na Galę, gdzie ponownie zostaną odczytane ich nazwiska.

KONKURS PLASTYCZNY (WSZYSTKIE KATEGORIE WIEKOWE) - miejsca wyczytane zostaną podczas Gali

Olga Dłużniewska, Sara Larysz, Sambor Makowski, Kamil Spytek, Anna Wędrychowicz, Daria Rusiecka, Julia Paluch, Dawid Szymczyna, Weronika Blicharska, Krzysztof Trypka, Flora Woźnica, Milena Jarońska, Emilia Dulak, Maria Szpytma, Zuzia Kiełbińska, Kuba Gruza, Abdel -Aziz Dahche, Julia Lenart

 

SZKOŁY PODSTAWOWE

Konkurs recytatorski

I      Wiktoria Kulesza, SP nr 24

II     Urszula Karch, SP nr 90

III    Katarzyna Całus, SP nr 73

Konkurs literacki (poezja)

I      Maria Cylulko, SP nr 73

II     Monika Karpowicz, SP nr 10

III    Łukasz Łaszczuk, SP nr 3

Konkurs literacki (proza)

I      Małgorzata Smolak, SP nr 73

II     Małgorzata Idziak, SP Wisznia Mała

III    nie przydzielono

Konkurs multimedialny

I      Mateusz Kurkowski, SP nr 22

II     Wiktoria Mizgała, SP nr 74

III    Katarzyna Łęcka, SP nr 20

Konkurs teatralny

Zespół "Małe co nieco", SP nr 65

Niepubliczny Zespół Edukacyjny ALIS

Konkurs plastyczny

W trakcie rozstrzygnięcia

SZKOŁY GIMNAZJALNE

Konkurs recytatorski

I       Aleksandra Lewicka, G nr 14

II     Patrycja Srebrnowska, G nr 13

III    Aleksandra Nowak, G nr 23

Konkurs literacki (poezja)

I      Maja Rogozik, G nr 14

II i III  nie przydzielono

Konkurs literacki (proza)

I      Jędrzej Czerniejewski, G nr 19

II     Adam Pucek, G nr 19

III    nie przydzielono

Konkurs multimedialny

I      Konrad Kościewicz, G nr 37

II     Emilia Englot i Martyna Lenart, G nr 7

III    Klaudia Nykiel, G nr 9

Konkurs teatralny

Nie przydzielono

Konkurs plastyczny

W trakcie rozstrzygnięcia

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

Konkurs recytatorski

I       Łukasz Bury, LO nr X

II      Jakub Zołoteńki, LO nr X

III     Konrad Fojud, LO nr X

Konkurs recytatorski (monodram)

I      Maciej Kozak, LO nr X

II i II miejsca nie przydzielono

Konkurs recytatorski (poezja śpiewana)

I  miejsca nie przydzielono

II     Wiktor Janowicz, Zespół Szkół Budowlanych

Wyróżnienie: Magdalena Kustosz

Konkurs literacki (poezja)

I      Łukasz Lorenc,LO nr X

II     Anna Dunal, LO nr X

III    Aleksandra Szurlej, LO nr X

Konkurs literacki (proza)

I      Magdalena Gerbera, LO nr X

II     Anna Pludro, LO nr IX

III    Paulina Stężała, LO nr X

Konkurs teatralny

Teatr "Kiosk Ruchu", ZS nr 14