Strona Główna Archiwum 2012 Laureaci 2012

GALA LAUREATÓW 6.10.2012, godz. 17.00

(prosimy o przybycie o godz. 16.45 i podpisanie listy obecności)

Aula Wyższego Seminarium Duchownego Franciszkanów,

al. Kasprowicza 26, Wrocław

Laureaci pierwszych miejsc odbiorą nagrody rzeczowe oraz zaprezentują nagrodzone prace. Nagrodzone prace literackie lub ich fragmenty odczyta aktor.

Laureaci drugich i trzecich miejsc oraz wyróżnieni w konkursach: multimedialnym, fotograficzno-filmowym, literackim dla szkól podstawowych i gimnazjów,plastycznym, otrzymają podczas Gali nagrody książkowe i inne.


Laureaci konkursu literackiego szkół ponadgimnazjalnych  2012

I miejsce – Sylwia MARCINIAK, LO nr II w Bolesławcu

II miejsce - Magdalena ADAMSKA, LO nr X we Wrocławiu

III miejsce - Agnieszka ŁANIOCHA, LO nr II w Bolesławcu

Laureaci konkursu multimedialnego  2012

KATEGORIA:  SZKOŁA PODSTAWOWA

I miejsce – Karina PAŁKA, kl. 5, SP nr 76 we Wrocławiu

II miejsce - Elżbieta FARYŚ, kl 6, SP nr 61 we Wrocławiu

III miejsce - Mateusz OWSIANY, kl 6, SP nr 20 we Wrocławiu

Wyróżnienie:

Radosław GIRUL, SP nr 76 we Wrocławiu

KATEGORIA:  SZKOŁY GIMNAZJALNE

I miejsce – Agnieszka KUCIŃSKA, kl 3, Gimnazjum nr 30 we Wrocławiu

II miejsce – Anna WYSOCZAŃSKA, kl. 2, Gimnazjum nr 40 we Wrocławiu

III miejsce - Martyna STACHOWIAK, Gimnazjum nr 40 we Wrocławiu

Wyróżnienie:

Artur DANIELSKI, Gimnazjum nr 30 we Wrocławiu

Laureaci konkursu recytatorskiego (poziom ponadgimnazjalny) 2012

KATEGORIA:  POEZJA ŚPIEWANA

I miejsce – Angelika KAŁUZA, Liceum Sióstr Niepokalanek w Wałbrzychu

I miejsce- Roksana Nawrocka, Liceum Sióstr Niepokalanek w Wałbrzychu

Wyróżnienie:

Adam JÓZEFCZUK, Liceum nr X we Wrocławiu

KATEGORIA:  RECYTACJA

I miejsce – Dominika FILIO, Liceum nr X we Wrocławiu

II miejsce – Karolina DOBROWOLSKA, Liceum nr X we Wrocławiu

KATEGORIA:  MONODRAM

nagród nie przydzielono

Laureaci konkursu plastycznego 2012

GRUPA I (szkoła podstawowa klasy od 0 do III)

II miejsce – Natalia ĆWIK kl.II, Szkoła Podstawowa nr 45 w ZS nr 9 we Wrocławiu

II miejsce- Łukasz KUŚ kl.II, Szkoła Podstawowa nr 1 w Lądku Zdroju

III miejsce – Szymon KUŚ kl.II, Szkoła Podstawowa nr 1 w Lądku Zdroju

Wyróżnienia:

Gabriel GNUS kl.0 – Szkoła podstawowa nr

Maja KACZMAREK kl. II - Szkoła Podstawowa nr 45 w ZS nr 9 we Wrocławiu,

GRUPA II (szkoła podstawowa klasy od IV do VI)

II miejsce – Zosia STASINA kl.IV, Szkoła Podstawowa nr 45 w ZS nr 9 we Wrocławiu

II miejsce – Dominika OSUCH kl.IV, Szkoła Podstawowa nr 1 w Lądku Zdroju

III miejsce – Monika KASPERSKA kl.IV - Szkoła Podstawowa nr 50 we Wrocławiu

Wyróżnienie:

Wiktoria BĄCZKIEWICZ kl.V, Szkoła Podstawowa nr 50 we Wrocławiu

GRUPA III (gimnazjum)

I miejsce – Sara SHAHIN kl.III - Gimnazjum nr 49 we Wrocławiu

II miejsce – Natalia ORZECH – Gimnazjum Publiczne im. Wł. St. Reymonta w Kłodzku

II miejsce – Natalia GAJEWSKA – Gimnazjum Publiczne im. Wł. St. Reymonta w Kłodzku

III miejsce – Natalia GÓRNIAK – Gimnazjum nr 4 im.Jana Pawła II w Lubinie

Wyróżnienie:

Patrycja STASZKOWSKA – Gimnazjum nr 4 im.Jana Pawła II w Lubinie

Laureaci konkursu literackiego 2012

SZKOŁA PODSTAWOWA

PROZA

I. miejsce Kacper Socha SP 76 Wrocław

I. miejsce Aleksandra Pawlak SP 76 Wrocław

II. miejsce Małgorzata Smolak SP 73 Wrocław

III. miejsce Wiktoria Woźniak SP 73 Wrocław

POEZJA

I. miejsce Kinga Mijeł SP 76 Wrocław

II. miejsce Paweł Kuźma SP 76 Wrocław

III. miejsce Aleksandra Morawicka SP 73 Wrocław

GIMNAZJUM

PROZA

I. miejsce Ewa Jankowska Zespół Szkół Sportowych Lubin

I. miejsce Sara Shahin Gimnazjum Nr 49 Wrocław

I. miejsce Krzysztof Kempski Gimnazjum Nr 29 Wrocław

II. miejsce Ewa Mańkowska Gimnazjum Nr 29 Wrocław

III. miejsce Maja Rogozik Gimnazjum Nr 14 Wrocław

POEZJA

I. miejsce Sara Shahin Gimnazjum Nr 49 Wrocław

I. miejsce Justyna Capała Gimnazjum Nr 20 Wrocław

I. miejsce Ada Feliniak Gimnazjum Nr 29 Wrocław

II. miejsce Kamil Raczycki Gimnazjum Nr 29 Wrocław

III. Nie zostało przyznane

Laureaci konkursu recytatorskiego 2012

GIMNAZJA:

I. Paulina Konefał kl. III Gimnazjum Nr 2 Jelcz - Laskowice

II. Natalia Wróbel kl. III Gimnazjum Nr 14 Wrocław

III. Paulina Kraszewska kl. II ZSP Krzeszów

III. Dominik Bystryk kl. II Gimnazjum "Primus" Wrocław

Wyróżnienia:

Magdalena Bereś kl. II Gimnazjum Nr 20 Wrocław

Katarzyna Zerka kl. II ZSP Krzeszów

Agata Derlaga kl. II Gimnazjum Publiczne Kłodzko

SZKOŁY PODSTAWOWE:

I. Kalina Bienias kl. VI SP Wisznia Mała

II. Aleksandra Czerwińska kl. VI ZS Nr 9 Wrocław

III. Weronika Zielińska kl. VI SP Nr 96 Wrocław

Wyróżnienia:

Magdalena Kochańska kl. IV SP 12 Wrocław

Aleksandra Gac - kl. IV SP 99 Wrocław

Laureaci konkursu fotograficzno - filmowego 2012

FOTOGRAFIA:

I.   POKÓJ JEST JAK CHLEB
Aleksandra Muszyńska  (x2)
Gimnazjum nr 38

II.  MIŁOŚĆ WYRAZEM PRZEBACZENIA
Maciej Halicki
Gimnazjum nr 38, ZS nr 4

II. (eq aequo) DROGA DO PRZEBACZENIA
Marceli Łaszkiewicz
Gimnazjum nr 29

III. JEDYNĄ DROGĄ JEST PRZEBACZENIE
Marcin Perłowski
LO nr XXIV

FILM:

Miejsca I oraz II nie przyznano

III.  SPACER SZLAKIEM PRZEBACZENIA (reportaż filmowy)
Kornel Barburski, Kamil Cieplik, Maksymilian Stępień
ZS nr 2