O KONKURSACH :: REGULAMINY :: LAUREACI :: GALERIA PRAC :: GALA LAUREATÓW :: ARCHIWUM :: FORMULARZ KONTAKTOWY

LISTA LAUREATÓW 2021

KONKURS RECYTATORSKI
Szkoły podstawowe IV-VI
Poezja
Miejsce I Zofia Poręba, SP nr 109, Wrocław
Miejsce II Zofia Grzesiak, SP nr 3, Syców
Miejsce II Szymon Wilk, SP nr 8, Lubin
Miejsce III Zuzanna Mazurek, SP 109, Wrocław
Wyróżnienie: Sarah Bazgan, SP nr 109, Wrocław
Proza
Miejsce I: nagrody nie przydzielono
Miejsce II: Antoni Cholajda SP nr 8, Oława
Miejsce III: nagrody nie przydzielono

Szkoły podstawowe VII-VIII
Poezja
Miejsce I Jakub Bednarski, SP nr 20 Wrocław
Miejsce I Zuzanna Płoskonka, PSP w Kuropatniku
Miejsce II Daria Nowak, SP w Pustkowie Żurawskim
Miejsce III Olga Bajer, SP nr 2, Bolesławiec
Miejsce III Filip Winecki, SP w Pustkowie Żurawskim
Proza
Miejsce I Joanna Grzesiak, SP nr 3, Syców
Miejsce II Maja Kulus, SP nr 8 w Głogowie
Miejsce III Zuzanna Głąb, PSP w Goczałkowie
Wyróżnienie: Natalia Łątka, PSP w Kuropatniku
Poezja śpiewana
Miejsce I nagród nie przydzielono
Miejsce II Iga Wasik, SP nr 50, Wrocław
Miejsce II Natalia Przybyło, SP nr 20, Wrocław
Miejsce III Aleksandra Masłosz, SP nr 50, Wrocław

Szkoły ponadpodstawowe
Recytacja
Miejsce I Wiktoria Podborowska, LO nr XVII, Wrocław
Miejsce II Marcelina Kobiela, LO nr 1, Oleśnica
Miejsce III Wiktoria Grabowiec, LO nr VIII, Wrocław
Miejsce III Martyna Kalisz, LO nr XVII, Wrocław
Wyróżnienie: Julia Bialik, LO nr XVII, Wrocław
Wyróżnienie: Emilia Terlecka, LO nr XIV, Wrocław
Poezja śpiewana
Miejsce I Katarzyna Wąsek, LO nr VI, Wrocław
Miejsce II Katarzyna Gadomska, LO nr XVII, Wrocław
Miejsce III Magdalena Babacz, LO nr VI, Wrocław

KONKURS MULTIMEDIALNY
Szkoła podstawowa
Miejsce I Kołtowska Patrycja, SP nr 29, Wrocław
Miejsce I Jędrkowiak Zofia, SP w Krynicznie
Miejsce II Kacper Strzelczyk, SP nr 84, Wrocław
Miejsce III Mateusz Marciniuk, SP nr 20, Wrocław
Miejsce III Liliana Dubik, SP nr 84, Wrocław
Wyróżnienie: Raman Sirenka, SP nr 73, Wrocław

KONKURS PLASTYCZNY
Grupa I
Miejsce I nie przydzielono
Miejsce II Oliwia Michalska, SP nr 1, Dzierżoniów
Miejsce II Igor Seremak, SP nr 1, Dzierżoniów
Grupa II
Miejsce I Mateusz Kozioł, ZS nr 9, Wrocław
Miejsce II Alana Mizgiera, SP nr 1, Lubań
Miejsce II Slepava Sofya, SP nr 66, Wrocław
Miejsce III Wiktoria Mackiewicz, ZS nr 9, Wrocław
Wyróżnienie: Filip Janowicz, SP nr 25, Wrocław
Grupa III
Miejsce I Pola Grzybek, ZS nr 9, Wrocław
Miejsce II Igor Galus, SP nr 6, Głogów
Miejsce II Karol Thiem, ZS nr 9, Wrocław
Miejsce III Yeva Siadrysta, SP nr 66, Wrocław
Wyróżnienie: Jakub Forma, SP nr 45, Wrocław
Wyróżnienie: Marlena Szydłak, SP nr 45, Wrocław
Grupa IV
Miejsce I Dawid Furdykoń, SP w Kuropatniku
Miejsce II Aleksandra Mróz, SP nr 8, Wrocław
Miejsce III Zofia Kwiecień, SP w Krynicznie
Miejsce III Natalia Łata, SP nr 1 w Lubań
Wyróżnienie: Natalii Paluch, PSP, Miłoszyce
Grupa V
Miejsca I nie przydzielono
Miejsce II Petra Puszczyk i Amelia Waligórska, ZSO, Świebodzice
Miejsca III Natalia Kochanowska, RST, Polanica Zdrój

KONKURS FILMOWO-FOTOGRAFICZNY
Fotografia
Miejsce I Jan Stachowski, SP w czerwonej Wodzie
Miejsce II Mateusz Prędki, SP nr 8, Wrocław
Miejsce II: Anna Cieślak, SP w Krynicznie
Miejsce III Michał Kozioł, SP nr 45, Wrocław
Miejsce III Machalski Darek, SP nr 20, Wrocław
Miejsce III Weronika Witek, ZS nr 9, Wrocław
Wyróżnienie: Jakub Starosta, SP nr 45, Wrocław

Film
Miejsce I Emilia Strzelińska, LO nr 2, Dzierżoniów
Miejsce I Tymoteusz Socha, SP nr 45, Wrocław
Miejsce II Adrian Wachowicz, SP nr 68, Wrocław
Miejsce III nie przydzielono

KONKURS LITERACKI
Szkoły podstawowe IV-VI
Poezja
Miejsce I Kacper Wojciechowski, SP nr 4, Oława
Miejsce II Gabriela Osadzińska, PSP nr 15, Wałbrzych
Miejsce III Franciszek Woźniak, SP nr 2, Siechnice
Proza
Miejsce I Maja Matusiewicz, ZSP nr 7, Wałbrzych
Miejsce II Kacper Wojciechowski, SP nr 4, Oława
Miejsce II Klara Karbowniczek, SP 20, Wrocław
Miejsce III Julia Łasisz, SP nr 6, Wrocław
Miejsce III Mateusz Kozioł, SP nr 45, Wrocław

Szkoły podstawowe VII-VIII
Poezja
Miejsce I Maja Kilarska, SP nr 91, Wrocław
Miejsce II nie przydzielono
Miejsce III Dariusz Piwowar, SP nr 5, Dzierżoniów
Miejsce III Emilia Wnuk, SP nr 20, Wrocław
Proza
Miejsce I Blanka Piotrowska, SP nr 1, Oława
Miejsce I Natalia Łątka, SP w Kuropatniku
Miejsce II Nina Bander, SP nr 2, Jawor
Miejsce III Hanna Sapilak, SP nr 3, Wrocław
Miejsce III Leonia Solarek, SP 90, Wrocław

Szkoły ponadpodstawowe
Poezja
Miejsce I Amelia Maj, LO nr XIV, Wrocław
Miejsce II Łukasz Lewandowski, LO nr V, Wrocław
Miejsce III Natalia Będzik, LO nr X, Wrocław
Proza
Miejsce I Julia Świerczek, LO nr 1, Oława
Miejsce II Martyna Rubik, LO nr 1, Oława
Miejsce III Zofia di Feliciantonio, Publiczne Liceum Salezjańskie, Wrocław
Miejsce III Amelia Maj, LO nr XIV, Wrocław
Wyróżnienie: Kinga Diug, LO nr 1, Oława
Wyróżnienie: Kaja Wychowaniec, LO nr 3, Oława

KONKURS PLASTYCZNY NIEPEŁNOSPRAWNYCH ORAZ KONKURS WIEDZY O DOLNYM ŚLĄSKU

Wyniki 6 czerwca 2021

LISTA LAUREATÓW 2020

Grupa I
Miejsce I Antonina Spanier, SP 7, Kłodzko
Miejsce II Dominika Bednarska, SP 7, Kłodzko
Miejsce III Zuzanna Busz, ZSP 18, Wrocław
Grupa II
Miejsce I Zuzanna Ratowska, Legnica
Miejsce II Antoni Cholajda, SP 8, Oława
Miejsce III Martyna Moskal, ZSP 18, Wrocław
Grupa III
Miejsce I nie przydzielono
Miejsce II Zuzanna Mazurek, SP 109, Wrocław
Miejsce III nie przydzielono
Grupa IV
Miejsce I Aleksandra Mróz, SP 8, Wrocław
Miejsce II Antoni Hawałej, SP 29, Wrocław
Miejsce III Marta Jakubczyńska, SP 68, Wrocław
Miejsce III Kornelia Kołodziej, NSP, Przerzeczyn
Grupa V
Miejsce I Justyna Pietrzyk, Jelenia Góra
Miejsce II Julia Worot, LO Wrocław
 
KONKURS FILMOWO-FOTOGRAFICZNY
Film
Miejsce I Julian Wiewiór, SP nr 29, Wrocław
Miejsce II Nikola Urbańska, SP nr 83, Wrocław
Miejsce III nie przydzielono
Fotografia
Miejsce I Julia Kuczkowiak (nr2), ZSE Głogów
Miejsce I Mikołaj Lewandowski, SP 63,
Miejsce II nie przydzielono
Miejsce III Karolina Jędrzejczyk, SP Kryniczno
Miejsce III Mateusz Prędki, SP 8, Wrocław „Sztuka wyboru”
 
KONKURS LITERACKI
Szkoły podstawowe, klasy IV-VI
Proza
Miejsce I Paweł Szewczyk, ZSP Czarny Bór
Miejsce II Jagoda Lewandowska, SP 73, Wrocław
Miejsce III Aleksandra Marciniuk, SP 20, Wrocław
Wyróżnienie: Zuzanna Lubczyńska, SP 20 Wrocław
Poezja
Miejsce I Zuzanna Kliber, SP 36, Wrocław
Miejsce II Zuzanna Mazurek, SP 109, Wrocław
Miejsce III Wojciech Idzik, SP 68, Wrocław
Wyróżnienie Karolina Lankamer, SP 68 Wrocław
Szkoły podstawowe, klasy VII-VIII
Poezja
Miejsce I Julian Wiewiór, SP 29 Wrocław
Miejsce II Olga Piwkowska, SP 68, Wrocław
Miejsce III Amelia Omińska, SP 3, Polkowice
Miejsce III Emilia Wojdyło, SP 71, Wrocław
Proza
Miejsce I Maja Lewandowska, SP 73, Wrocław
Miejsce II Jagoda Brzóska, SP 20, Wrocław
Miejsce III Karolina Bieńko, SP 36, Wrocław
Miejsce III Nala Piwko, SP 36, Wrocław
Miejsce III Natalia Wituszyńska, SP 6 Oława
Szkoły ponadpodstawowe
Proza
Miejsce I Justyna Czuchrij, LO X, Wrocław
Miejsce II Nadia Maziarz, LO 2, Bolesławiec
Miejsce II Amelia Maj, LO XIV, Wrocław
Miejsce III Weronika Radzińska, LO 2, Bolesławiec
Wyróżnienie Sabina Ozga, LO 2, Bolesławiec
Poezja
Miejsce I Milena Klimek, LO Bolesławiec
Miejsce II Julia Kuczkowiak, ZSE Głogów
Miejsce III nie przyznano
 
KONKURS DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Miejsce I Beata Wiatrowska
Miejsce I Żaneta Kowalska
Miejsce I Adam Nadolski
Miejsce II Katarzyna Mierzwiak
Miejsce II Michał Woźniak
Miejsce III Maciej Dzimira
Miejsce III Tomasz Różak