Strona Główna

Zapraszamy laureatów po odbiór nagród.

(nagród nie przesyłamy!)

MECENASI KONKURSÓW

 

KOLEJNOŚĆ PREZENTACJI WYKONAŃ LAUREATÓW

zostanie podana 23.05.2019:

 

LAUREACI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW "WĘDRÓWKI SZLAKIEM WARTOŚCI" 2019

KONKURS RECYTATORSKI (laureaci II i III miejsc i wyróżnieni odebrali nagrody w dniu konkursu)

Szkoły podstawowe, kl. IV-VI

Poezja

Miejsce I Aleksandra Bajda, SP 25, Wrocław

Miejsce II Jakub Bednarski, SP 20, Wrocław

Miejsce III Zofia Mączka, SP 20, Wrocław

Proza

Miejsce I Maja Lewandowska, SP 73, Wrocław

Miejsce II Marcel Filipek, SP 30, Wrocław

Miejsce III Apolonia Włodarczyk, ZS 9, Wrocław

Szkoły podstawowe, kl. VII-VIII i gimnazjalne

Poezja śpiewana

Miejsce I Natalia Andrzejewska, ZS 20, Wrocław

Miejsce II Jaśmina Szymańska, Gimnazjum nr 30, Wrocław

Miejsce III Emilia Turbak, ZSS, Lubin

Wyróżnienie: Mateusz Popik, SP 25, Wrocław

Proza

Miejsce I Marcelina Kobiela, SP 8, Oleśnica

Miejsce II Amelia Pawłowska, SP 6, Oława

Miejsce III Zuzanna Strojna, SP 8, Oleśnica

Wyróżnienie: Kacper Witczak, SP 7, Lubin

Wyróżnienie: Klaudia Hołownia, SP 81, Wrocław

Wyróżnienie: Wiktoria Grabowiec, SP 29, Wrocław

Poezja

Miejsce I Alicja Bartosiewicz, SP 8, Lubin

Miejsce II Maja Tokarska, SP Międzybórz

Miejsce III Piotr Mielnik, SP 7, Lubin

Wyróżnienie: Lena Korzeniowska, SP Oława

Wyróżnienie: Dominika Mietlewska, SP 44, Wrocław

Wyróżnienie: Julia Gapska, SP Smolnik

Szkoły ponadgimnazjalne

Poezja

Miejsce I Marta Sobiechowska, LO II, Legnica

Miejsce II Joanna Stachowicz, LO II, Wrocław

Miejsce III Karolina Fedunkiw, LO X, Wrocław

Miejsce III Monika Padewska, LO III, Wrocław

Wyróżnienie: Natalia Ćwiklińska (LO VII Wrocław), Nina Kędzierska (LO Sióstr Urszulanek), Karolina Matczak (LO Sióstr Urszulanek)

Poezja śpiewana

Miejsce I Paulina Żelezik, LO III, Wrocław

Miejsca II i III nie przyznano

KONKURS MULTIMEDIALNY

Grupa I

Miejsce I Justyna Borowiak, SP 72, Wrocław

Miejsce II Iga Tomala, SP 83, Wrocław

Miejsce III Maryna Vapnyk, SP 83, Wrocław

Grupa II

Miejsca I Jakub Tarnowski, Zespół Szkół Techn. i Ogólnokształcących, Legnica

Miejsce II nie przyznano

Miejsca III nie przyznano

KONKURS PLASTYCZNY

Grupa I

Miejsce I Aleksandra Wasiluk, SP 20, Wrocław

Miejsce II Jakub Unuchowski, SP 93, Wrocław

Miejsce III Oliwia Bochnia, ZSP, Trzebień

Wyróżnienie: Hubert Doruch, SP 2, Syców

Grupa II

Miejsce I Maja Szałęga, SP, Snowidza

Miejsce II Karol Thiem, SP 45, Wrocław

Miejsce II Katarzyna Krzysztofiak, SP 66, Wrocław

Miejsce III Karol Woś, SP 5, Bolesławiec

Miejsce III Ada Stachowska, SP 66, Wrocław

Wyróżnienie: Kornelia Warchał, SP 66, Wrocław

Wyróżnienie: Klara Karbowniczek, SP 20, Wrocław

Wyróżnienie: Łukasz Zarzycki, SP, Czernina

Wyróżnienie: Melania Gałka, SP 66, Wrocław

Grupa III

Miejsce I Michał Kozioł, SP 45, Wrocław

Miejsce II Wiktoria Gil, SP 10, Lubin

Miejsce II Maria Repucho, SP 20, Wrocław

Miejsce III Jolanta Gdula, Ekologiczna SP 7, Bielawa

Wyróżnienie: Kacper Bałoniak, SP 93, Wrocław

Wyróżnienie: Marcin Lenart, SP 66, Wrocław

Wyróżnienie: Agata Raczyk, SP 72, Wrocław

Wyróżnienie: Zuzanna Sowierka, SP 66, Wrocław

Grupa IV

Miejsce I Milena Krupa, SP 66, Wrocław

Miejsce II Zarina Piekarska, SP 30, Wrocław

Miejsce III Piotr Załupka, SP 29, Wrocław

Miejsce III Emilia Trzcińska, SP 29, Wrocław

Wyróżnienie: Wiktoria Karpińska, SP, Wojcieszów

Grupa V

Miejsce I  Wiktoria Skórka, Techn. Inform. ZSP Bierutów

Miejsce II Weronika Strzelecka, ZSZ, Złotoryja

Miejsce III Natalia Kaniewska, LO 2, Wrocław

Zielonej Metamorfozie dziękujemy za wsparcie!


KONKURS FILMOWO-FOTOGRAFICZNY

Fotografia

Miejsce I Zuzanna Więcek, SP, Żerniki Wrocławskie

Miejsce II Zofia Kurek, Zespół Szkół EKOLA, Wrocław

Miejsce II Barbara Kamińska, Wrocław

Miejsce III Julia Kuczkowiak, SP 2, Głogów

Miejsce III Wiktoria Prokop, SP im. Noblistów Polskich, Oława

Film

Miejsce I Nikola Mateja i Katarzyna Konopacka, LO I, Oława

Miejsce II zespół z Gimnazjum nr 30 we Wrocławiu (Hanna Jakubczyńska, Katarzyna Terlecka, Adrianna Kamińska, Karolina Dochniak)

Miejsce III Piotr Załupka, SP 29, Wrocław

Miejsce III Paweł Wierzbicki, LO VIII, Wrocław

KONKURS LITERACKI

Grupa I, SP - kl. IV-VI

Poezja

Miejsce I nie przyznano

Miejsce II Paweł Szewczyk, Gminny Zespól Szkolno-Przedszkolny, Czarny Bór

Miejsce III Bartosz Wasik, SP 1, Kamienna Góra

Proza

Miejsce I Weronika Golańska, SP 1, Oława

Miejsce II Maja Lewandowska, SP 73, Wrocław

Miejsce III Paweł Gryka, Gminny Zespół Szkolno-Przedszkolny, Czarny Bór

Miejsce III Blanka Piotrowska, SP 1, Oława

Grupa II, SP - kl. VII-VIII i klasy gimnazjalne

Poezja

Miejsce I Julia Kuczkowiak, SP 2, Głogów

Miejsce II Aleksandra Rożniatowska, SP 3, Oława

Miejsce III Amelia Maj, SP 50, Wrocław

Miejsce III Mikołaj Niżyński, SP EKOLA, Wrocław

Proza

Miejsce I Amelia Wawszczak, SP 6, Wrocław

Miejsce I Natalia Majka, SP 71, Wrocław

Miejsce I Nina Sławińska, SP 36, Wrocław

Miejsce II Weronika Lis, SP 6, Wrocław

Miejsce II Nicola Kruczała, SP 6, Wrocław

Miejsce II Dominika Mietlewska, SP 44, Wrocław

Miejsce III Antoni Skrzypiec, SP, Prusice

Miejsce III Anna Wąsik, SP 1, Syców

Miejsce III Marianna Młodożeniak, SP 81, Wrocław

Szkoły ponadgimnazjalne

Proza

Miejsce I Hanna Stefańska, LO Sióstr Urszulanek, Wrocław

Miejsce II Wiktoria Pętal, LO nr VIII, Wrocław

Miejsce III Justyna Czuchrij, LO nr X, Wrocław

Poezja

Miejsce I nie przyznano

Miejsce II Alicja Klarzyńska, Zespół Szkół Przyrodniczych i Branżowych w Głogowie

Miejsce III nie przyznano

KONKURS DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Miejsce I

Miejsce II

Miejsce III

Wyróżnienie:

KONKURS "DOLNY ŚLĄSK - CUDA NATURY O ARCHITEKTURY"

Miejsce I

Miejsce I (prezentacja)

Miejsce II

Miejsce II (prezentacja)

Miejsce III

Miejsce III (prezentacja)

Wyróżnienie:

PATRONAT