Strona Główna KONKURSY LAUREACI 2017

Laureaci, którzy nie mogli uczestniczyć w Gali, mogą odebrać nagrody po uprzednim uzgodnieniu terminu z p. Bogną Adamczyk (tel. 501339906 - sms lub telefonicznie po godz. 15:30) w Gimnazjum nr 29 przy ul. Kraińskiego 1 we Wrocławiu. Organizatorzy NIE przesyłają nagród.

 

KOLEJNOŚĆ PREZENTACJI WYKONAŃ LAUREATÓW

LAUREACI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW "WĘDRÓWKI SZLAKIEM WARTOŚCI" 2017

DOLNY ŚLĄSK - CUDA NATURY I ARCHITEKTURY

I miejsce - Weronika KASPROWSKA, Gimnazjum im św. Franciszka w Legnicy

II miejsce - Aleksandra DUDZIEC, Gimnazjum w Kątach Wrocławskich

III miejsce - Julia WIRCHNIAŃSKA, Gimnazjum w Polkowicach

III miejsce - Wiktoria BUZAREWICZ, Gimnazjum w Czarnym Borze

III miejsce - Kinga LENART, Gimnazjum w Oława

Wyróżnienie - Filip SZCZEPAŃSKI, Gimnazjum w Kątach Wrocławskich

Nagroda specjalna za prezentację - Zuzanna ZNAMIROWSKA, Gimnazjum nr 3 w Oławie

Nagroda specjalna za prezentację - Joanna GROCHOLSKA, Gimnazjum im. św. Franciszka z Asyżu, Legnica

Nagroda specjalna za prezentację - Monika BEŁKOT, Gimnazjum nr 29 we Wrocławiu

Nagroda specjalna za prezentację - Kinga LENART, Gimnazjum nr 3 w Oławie (nagroda fundowana przez RDLP)

Nagroda specjalna za prezentację - Aleksandra DUDZIEC, Gimnazjum w Kątach Wrocławskich (nagroda fundowana przez RDLP)

Nagroda specjalna za prezentację - Alicja SIWAK, Gimnazjum w Ścinawie (nagroda fundowana przez RDLP)

KONKURS RECYTATORSKI

Szkoły podstawowe

Poezja

Miejsce I Weronika Zaskórska, SP nr 50, Wrocław

Miejsce II Alicja Bartosiewicz, SP nr 7, Wrocław

Miejsce III Maja Kisiel,

Wyróżnienie: Katarzyna Kosobucka, SP nr 7, Wrocław

Proza

Miejsce I Gabriel Miś, SP w Wiszni Małej

Miejsce II oraz III – nie przyznano

Wyróżnienie: Krzysztof Miś, SP w Wiszni Małej

Szkoły gimnazjalne

Poezja śpiewana

Miejsce I Paulina Żelezik, Gimnazjum w Siechnicach

Miejsce II Wiktoria Wierzgacz, Gimnazjum nr 30, Wrocław

Miejsce III Julia Mierzwa, Gimnazjum nr 30, Wrocław

Wyróżnienie: Julia Gromek, Gimnazjum w Kątach Wrocławskich

Proza

Miejsce I Marta Sobiechowska, Gimnazjum im. św. Franciszka w Legnicy

Miejsca II i III nie przydzielono

Wyróżnienie: Kinga Lenart, Gimnazjum nr 3, Oława

Poezja

Miejsce I Wiktoria Grabowiec, Gimnazjum nr 29, Wroclaw

Miejsca II nie przydzielono

Miejsce III Paweł Grzymkowski, Gimnazjum nr 29, Wrocław

Szkoły ponadgimnazjalne

Miejsce I Nicole Tammert, LO X we Wrocławiu

Miejsce II Małgorzata Tarkowska LO VII Wrocław

Miejsce III Kamila Rezner, LO X

Miejsce III Anna Malicka, LO VII

Wyróżnienia: Weronika Hariasz (LO VII, Wrocław), Dominika Budzianowska (LO X, Wrocław), Blanka Starzycka (LO X, Wrocław), Maja Rutkowska (LO VII, Wrocław), Barbara Juzyszyn (LO VII, Wrocław)

KONKURS MULTIMEDIALNY

Szkoła podstawowa

Miejsce I Amelia Maj, Szkoła Podstawowa nr 50, Wrocław

Miejsce II Marcin Jantas, Szkoła Podstawowa 83, Wrocław

Miejsce III Izabela Podlipna, Szkoła podstawowa 19, Wrocław

Gimnazja

Miejsce I Michał Zawada, Gimnazjum 23, Wrocław,

Miejsce II Paweł Gryglewicz, Gimnazjum 21, Wrocław,

Miejsce II Paulina Żelezik, Gimnazjum w Siechnicach

Miejsce III Piotr Chrzanowski, Gimnazjum nr 1, Oława

Miejsce III Kinga Dębowicz, ZS w Górze

Szkoły ponadgimnazjalne

Miejsce I nie przydzielono

Miejsce II Joanna Dogbe, LO nr IV we Wrocławiu

Miejsce III Magdalena Florczyk, LO nr IV we Wrocławiu

Miejsce III Paula Romańczyk, LO nr IV we Wrocławiu

KONKURS PLASTYCZNY

Grupa I

Miejsce I Antonina Prokop, SP Eureka, Wałbrzych

Miejsce II Hanna Krzanowska, SP Eureka, Wałbrzych

Miejsce III Bruno Nicgórski, SP Eureka, Wałbrzych

Grupa II

Miejsce I Aniela Garbacz, SP 7, Głogów

Miejsce II Katarzyna Preuss, SP 7, Głogów

Wyróżnienie: Filip Janowicz, SP 25, Wrocław

Wyróżnienie: Jakub Walkowiak, SP Eureka, Wałbrzych

Wyróżnienie: Natalia Piórek, SP 83, Wrocław

Grupa III

Miejsce I Martyna Obarska, SP Wisznia Mała

Miejsce I Paulina Sidło, Ośrodek Szkolno Wychowawczy nr 10, Wrocław

Wyróżnienie: Julia Czajkowska, SP 45, Wrocław

Grupa IV

Miejsce I Wiktoria Stasiak, Gimnazjum 19, Wrocław

Miejsce I Dominika Hanysz, Gimnazjum nr 3, Bolesławiec

Miejsce II Agnieszka Balant, Gimnazjum w Witoszowie Dolnym

Miejsce II Malwina Faligowska, Gimnazjum nr 19, Wrocław

Miejsce III Karina Dąbkowska, Gimnazjum w Górze

Miejsce III Zuzanna Dobras, Wrocław (? brak nazwy szkoły)

Wyróżnienie: Kalina Szmit, Gimnazjum w Witoszowie Dolnym

Grupa V

Miejsca I nie przydzielono

Miejsce II Szymon Stembalski, LO w Wołowie

Miejsca III nie przydzielono

Wyróżnienie: Bartosz Leśniak, Ośrodek Szkolno Wychowawczy nr 10, Wrocław

Zielonej Metamorfozie dziękujemy za wsparcie!


KONKURS FILMOWO-FOTOGRAFICZNY

Fotografia

Miejsce I Aleksandra Bujnicka, LO IV, Wrocław

Miejsce I Krzysztof Wołowiec, Gimnazjum 40, Wrocław

Miejsce II Patrycja Sobków, Gimnazjum, Kryniczno

Miejsce II Natalia Zawiślańska, Gimnazjum, Kąty Wrocławskie

Miejsce II Natalia Kwapisz, Gimnazjum, Kąty Wrocławskie

Miejsce III Aleksandra Kucharska, Gimnazjum nr 3, Oława

Miejsce III Emilia Mazurek, LO IV, Wrocław

Wyróżnienie: Karol Michałek, Gimnazjum, Kryniczno

Film

Miejsce I Międzyszkolna Sekcja Filmowa GIM TV, Głogów

Miejsce I Dominik Miszczuk / Adrian Jakubowski, Gimnazjum nr 43 przy MOS, Wrocław

Miejsce II nie przydzielono

Miejsce III Paweł Wierzbicki, Gimnazjum nr 30, Wrocław

KONKURS LITERACKI

Szkoły podstawowe

Poezja

Miejsce I - nie przyznano

Miejsce II Amelia Maj, SP 50, Wrocław

Miejsce III Małgorzata Herezo, SP 20, Wrocław

Wyróżnienie: Zuzanna Jakubowicz, SP 73, Wrocław

Proza

Miejsce I Weronika Matyla, SP 25, Wrocław

Miejsce I Amelia Maj, SP 50, Wrocław

Miejsce II nie przyznano

Miejsce III Weronika Hruszczak, SP 20, Wrocław

Wyróżnienie: Martyna Skiba, SP w Wądrożu Wielkim

Szkoły gimnazjalne

Poezja

Miejsce I Aleksandra Brzezińska, Gimnazjum nr 3, Oława

Miejsce II Zuzanna Znamirowska, Gimnazjum nr 3, Oława

Miejsca III nie przyznano

Proza

Miejsce I Julia Czajka, Gimnazjum nr 29, Wrocław

Miejsce II Wiktoria Pawluk, Gimnazjum nr 3, Oława

Miejsce II Karolina Zatorska, Gimnazjum w Czernicy

Miejsce III Paweł Grzymkowski, Gimnazjum nr 29, Wrocław

Miejsce III Dawid Boratyński, Gimnazjum nr 3, Oława

Wyróżnienie: Aniela Pabjan, Gimnazjum nr 1, Oleśnica

Wyróżnienie: Miłosz Śmiałek, Gimnazjum nr 5, Legnica

Wyróżnienie: Alicja Boczulak. Gimnazjum nr 3, Oława

Szkoły ponadgimnazjalne

Miejsce I Wioletta Zielonka, LO w Górze

Miejsce II nie przyznano

Miejsce III Blanka Starzycka, LO nr X we Wrocławiu

Miejsce III Dawid Hałajda, LO w Górze

KONKURS DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Miejsce I Wioletta Pawłowska, WTZ Muminki, Wrocław

Miejsce I Izabela Sałaj, WTZ Muminki, Wrocław

Miejsce II Liliana Wrotniak, WTZ Muminki, Wrocław

Miejsce III Jarosław Kasprzak, WTZ Muminki, Wrocław

Wyróżnienie: Maria Akińcza, WTZ Muminki, Wrocław

Wyróżnienie: Wojciech Ciborowski, WTZ Muminki, Wrocław

Wyróżnienie: Bruno Klusik, WTZ Wspólnota, Wrocław